FATİH TAŞDELEN Kimdir?

Yaratıcılık, hayatı daha eğlenceli ve daha ilginç hale getirir!

Fatih Taşdelen

Aktif olarak bir prodüksiyon şirketinde web geliştiricisi olarak çalışıyorum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

İstanbul – Bakırköy’de doğdum. İstanbul’da doğmamla beraber burada büyüdüm. Okul ve iş hayatımın tamamı da burada geçti.

2006-2009 yılları arası SEO kelimesinin de rüzgarına kapılarak bir takım eğitimler aldım. Daha sonra ise özel bir printer ve baskı şirketinin web sitelerini ve arama motoru optimizasyonlarını yaptım. Şirketin e-ticaret portalını ve müşteri ilişkileri bağlantılarını sağlayan bir CRM yazılımını yönettim.

2009-2011 yılında hayatımın en ciddi iş deneyimlerinden olan Acronis, BitDefender, AVG Security, PRTG, SolarWinds, DameWare, Commtouch ve Acunetix ürünlerinin teknik destek uzmanlığını yaptım. Yine bu şirkete ait web sunucuları ve mail sunucularını yapılandırılmasına yardımcı oldum.

2010 yılında Microsoft işbirliğiyle hazırlanan “1 saatte sanallaşın” etkinliğinde fiziksel sunucuların 1 saat içinde sanal platformlara taşınmasını sağladım. VMware ve Hyper-V ile birlikte Ubuntu ve Red Hat tabanlı sunuculara projeler hazırlayıp, entegrasyonları yaptım.

Sunucu sanallaştırma, konumlandırma, kurulum ve teknik destek hizmetleri vermek amacıyla eğitimler aldım. 

2015-2020 yılları arasında Onedio şirketininin İstanbul ofisinde çalıştım. Onedio’da, satın alma sorumlusu, mail ve idari işler sorumluluğun yanı sıra, içerik editörlüğü ve teknik sorunlarla ilgilendiğim bir konumda görev aldım. 

Deneyim

Web Geliştirme - 13 Yıl
SEO - 10 Yıl
Grafik Tasarım - 7 Yıl
Google Harita Hizmeti (Yerel SEO) - 5 Yıl
Sosyal Medya Yönetimi - 7 Yıl
Google & Facebook Reklam Yönetimi
Analiz ve Raporlama

Neden Ben?

Dijital kimliğin en önemli göstergesi olan renklerinizle tamamen uyumlu arama motorlarının onay verdiği  web siteleri ve ek web hizmetleri verebiliyorum.